Ulica Kukučínova-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobry den, na novej cyklotrase na Kukucinovej je nutne okamzite odstranit alebo presunut plechove skrine, ktore su ostrymi castami presne vo vyske hlavy dietata!! Takto vyhotovena cyklotrasa je v rozpore s jej urcenim, takze investicia do takejto cyklotrasy je plytvanim peniazmi. Tak isto je v tozpore s STN pre budovanie miestnych komunikacii.

23. jún 2020

Micro

Predpokladám, že s tým nič neurobia.
23. jún 2020

Peter

nevadi, upozornil som aby mali sancu to zmenit, ked si niekto z mojho okolia rozmlati o tie budy hlavu, podam trestne oznamenie...inak to uz bohuzial nejde
24. jún 2020

natare

Od začiatku hovorím, že návrh samotnej rekonštrukcie až po realizáciu robili klobáskoví inžinieri.
01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stĺpy ani skrine nie sú majetkom mesta. Pravdepodobne patria spoločnosti ZSE. Ďakujeme za porozumenie.

Odbor dopravy
01. júl 2020

Micro

Ako som predpokladal... Takže elektrikári sú na vine za zbabraný projekt a realizáciu.
02. júl 2020

Peter

Ved tie stlpy su uz v projekte a projektant odporuca ich prekladku. Ake prekvapenie, ze po realizacii sa mesto cuduje koho su.
16. november 2020

Peter

No co teda? Ma to stadium ze v rieseni ale nic sa neriesi. Aspon tie zahradlia by sa mohli dat prec, nech sa tadial da chodit.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania