Starohájska ulica-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Uschnutá breza, o pár desiatok metrov smerom k budove Sociálnej poisťovne pred vchodom do domu ďalšia.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Požiadavku na odstránenie sme zadali spolupracujúcej firme. Ďakujeme za pochopenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? najbližšie dni

Referát zelene
02. august 2020

Štefan

Podnet je vyriešený. Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania