Ulica A. Žarnova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Fedor 29. júna 2020

Ohnutá značka pre invalidov na parkovisku pri nemocnici

29. jún 2020

Micro

Ulica Dohnányho-vertikálna značka-poškodená

Zlomená značka.
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania