Ulica Hlboká-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Pri vchode Hlboka 8 je velky neorezany strom ktory zasahuje az do chodnika. Dakujem

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Požiadavku s orezom sme zadali spolupracujúcej firme.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? najbližšie dni

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania