Ulica Juraja Slottu-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

nahadzané odpadky po odobrati odpadovych košov.

29. jún 2020

Jojo

teraz to tam bude rok opaskovane? Ide sa tam nieco robit? zobrali nam kose a ziadna info co dalej.
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania