Ulica Krížová-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
trnava@trnava.sk 29. júna 2020

Dobry den

Bolo by moze zabezpecit, aby sa dal vyuzivat chodnik pre chodcov?
Z obr. vidno ze si niekto pomylil verejny chodnik so sukromnou predzahradkou.

Dakujem

01. júl 2020

mario

Ten niekto sú majitelia Tvorsadu. Väčším problémom je skôr to, že si niekto pomýlil chodník s parkoviskom.:)
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, daný podnet je v riešení. Odbor dopravy vyzval majiteľa na nápravu. Vo vegetačnom období skráti živý plot, aby mohli chodci bez obmedzení prechádzať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania