Ulica Františkánska-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Marie Majerčíková 29. júna 2020

Už min. 2 týždne nebol vyprázdnený kontajner na sklo na Františkánskej ulici. Paradoxom je, že sa tento kontajner nachádza priamo pod oknami firmy STEFE Trnava s.r.o., ktorá má na starosti poriadok a čistotu v meste.

02. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Kontajner na sklo umiestnený pod oknami STEFE Trnava, s.r.o. je určený pre celú Františkánsku ulicu. Vyprázdnenie a vývoz kontajnera zabezpečuje spoločnosť FCC Trnava, s.r.o. jeden krát za mesiac prípadne podľa potreby.

STEFE Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania