Ulica gen. Goliána-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Potrebné opraviť výtlky a jamy na ceste (3-4ks).

01. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, opravu porúch sme zaradili do programu realizácií na mesiac júl. Ďakujeme za porozumenie

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania