Ulica Koniarekova-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

dokedy budu pribudat v trnave reklamne bilbordy? to ze pribudaju na obchvate je ma grc a ked sa uz tlacia aj do mesta...na koniarekovej stavaju aktualne dva nove...aj toto skrasluje mesto? mobilnych vozikov co zavadzaju po parkoviskach je dost 🤮

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.