Okružná ulica-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Samuel 29. júna 2020

Nepokosená vysoká tráva a burina

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. V týchto dňoch prebieha tretia etapa kosenia, pri ktorej bola daná plocha pokosená. Podnet je vyriešený.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? viď odpoveď

Referát zelene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania