Ulica Spartakovská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prosím o odstránenie spadnutých konárov, ktoré zostali na verejnom priestranstve po búrke. Obyvateľmi sídliska boli konare umiestnené do kontajnera, keď bolo vykonávané kosenie a tieto konáre boli samotnými pracovníkmi firmy ktorí kosenie zabezpečujú nepochopiteľné vyhodené z kontajnera a ponechané v strede chodníku, kde prekážajú ľuďom a ohrozujú deti. Toto ich správanie hranici so zdravým rozumom...ďakujem veľmi pekne

20. júl 2020

Lukáš Hrčka

Keďže problém nebol riešený, vyriešili sme si ho svojpomocne...
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Váš podnet sme 1.7.2020 preposlali na riešenie na Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene. Dňa 17.7.2020 sme dostali odpoveď z referátu zelene, že požiadavka na odstránenie konárov bola zadaná spolupracujúcej firme. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? najbližšie dni

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania