Kamenná cesta-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Ako to je s dronmi? Je ok keď lietajú nad súkromnými pozemkami? V kamenáči opakovane...

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor právny

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania