Ulica Strelecká-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Zasa vandali z radov asociálov...

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin, ďakujeme za Váš podnet.

Podnet bol zadaný na vyriešenie spolupracujúcej firme.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania