Ulica Limbová-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Na zadnom ihrisku na Limbovej chyba cast uchytenia na jednej strane velkej kruhovej hojdacky.

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Dana, ďakujeme za Váš podnet.

Herná zostava bola v takomto prevedení osadená dodávateľom. na prvý pohľad sa môže zdať, že tam chýba reťaz, avšak dodávateľ a tiež výrobca tohto herného prvku nás ubezpečil, že tam nič nechýba.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
09. júl 2020

Dana

Dobry den, dakujem velmi pekne za info

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania