Ulica Mozartova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Andrej 02. júla 2020

Auto odstavene asi rok bez stk, ek a bez prednej spz, zadnu spz ma, zabera parkovacie miesto na mieste kde je problem s parkovanim nakolko je malo parkovacich miest.

07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 3.7.2020 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili,
že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na
vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z.
o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa
s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.

Mestská polícia mesta Trnava
10. august 2020

Andrej

Kolko dni alebo mesiacov ma majitel auta nato aby odstranil auto z parkovacieho miesta? Toto auto ma nalepenu vyzvu uz vyse mesiaca a nic sa s tym nerobi. Podla zadnej SPZ nieje problem pre mestsku policiu zistit majitela auta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania