Ulica Krajná-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Neudržiavané Kríky a ruže zasahujú do cesty na celej ulici

21. júl 2020

Stano

Ulica Krajná-krík-neostrihaný

Mestska zelen v suvislom pase pozdlz celej Krajnej ulice neudrziavana. V tomto roku tu strihanie mestskych ruzi a odburinovanie nerobil nikto. Predtym tu pracovnici chodili 3 krat rocne.Obyvatelia sa staraju ako mozu, ale velke useky su v zlom stave.
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na Odbor územného rozvoja a koncepcií - referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.