Ulica Limbová-fontánka-nefunkčná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Kedy bude prosim funkcna fontanka s pitnou vodou a osviezovace na zadnom ihrisku na Limbovej?

03. júl 2020

Micro

Pitné fontánky sú odstavené v celom meste. Zrejme pre koronu.
06. júl 2020

Matúš G

Zemné rosiče, boli v piatok odskúšané, od dnes by mali byť spustené. Fungujú v režime od 9-12 h a 14-17 h, a od 30 stupňov, inak nepôjdu. Doporučil som to znížiť na 28 stupňov. Informácie mám od pána z Wofisu.
06. júl 2020

Dana

Vdaka za info
06. júl 2020

Matúš G

Rosice funkcne. Fontanka je odstavena kvoli koronavirusu.
09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Dana, ďakujeme za Váš podnet.

Spolupracujúca firma spustila mlžiče v obvyklom režime od 9:00 - 12:00 a od 14:00 - 17:00.
pitné fontánky nie len na tomto ihrisku, ale v celej Trnave, nie je možné spustiť vzhľadom na mimoriadnu situáciu.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.