Ulica Pekárska-fontánka-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Prosím o zrušenie Rímskych kúpelov v Univerzitnom parčíku, ktoré istá skupina používa ako kúpalisko. Dezinfekcia fontány asi nepostačí. Kamera MsP v uvedenej lokalite je pravdepodobne nefunkčná.

13. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet.

V prípade, ak zaregistrujete akékoľvek protiprávne konanie obráťte sa prosím na stálu službu Mestskej polície mesta Trnava prostredníctvom bezplatnej telefónnej linky 159 v čase jeho spáchania. Na miesto bude vyslaná hliadka. Žiadne nariadenie mesta však žiaľ nezakazuje kúpanie v mestských fontánach (či už ide o hrajúce sa deti alebo ľudí bez domova). Pre doplnenie, kvôli vysokej zeleni, nie je možný dohľad nad uvedeným priestorom žiadnou v súčasnosti inštalovanou kamerou mestskej polície.

Mestská polícia mesta Trnava
14. júl 2020

Micro

Keďže žiadne nariadenie mesta nezakazuje kúpanie sa v mestských fontánach, nejednalo sa o protiprávne konanie a nebolo potrebné volať MsP...
Nabudúce kúpajúcim odporučím "najdrahšiu mestskú vírivku" :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.