Saleziánska ulica-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prečo na Saleziánskej prebehla výsadba stromov v letných mesiacoch a na Kukučínovej sa odložila až na jeseň. Koľko ich do roka vyschne?

22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vyjadrenie referátu zelene. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava
27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, výsadba zelene na Saleziánskej ulici v rámci realizácie investičnej akcie „Cestička pre cyklistov a chodník Ul. Saleziánska“ bola zrealizovaná v súlade so Zmluvou o dielo a odsúhlasenou projektovou dokumentáciou. Za vhodnosť priebehu výsadby a stav vysadenej zelene počas záručnej doby zodpovedá realizačná firma.

Odbor investičnej výstavby
27. júl 2020

Micro

Nebola v zmluve o dielo aj výsadba stromov na Kukučínovej?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania