Ulica Veterná-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Na novom ihrisku je zle namontovaná bránka. Zámok sa šucha o šrób. Treba to prerobiť, kým sa to úplne nezničí. Navrhujem vymeniť matice na pantoch za polovičné čím sa branka posunie a malo by to stačiť. Ešte tam na kľučke trčí klin z kľučky (foto 2).

07. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, bránku sme reklamovali. Ďakujeme za porozumenie

Odbor investičnej výstavby
05. august 2020

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania