Starohájska ulica-fontánka-nefunkčná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Tomáš Köppl 05. júla 2020

Dobry den. Napajadlo na workoutovom ihrisku je dlhsie nefunkcne. Bude sa z neho mozne niekedy napit? Ocenia to seniori, deti aj posilovaci kedze tu maju uhrisko. Dakujeme.

06. júl 2020

Micro

Žiadna pitná fontánka v meste nefunguje. Pravdepodobne kvôli korone.
09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Tomáš, ďakujeme za Váš podnet.

Vzhľadom na mimoriadnu situáciu nie je možné spustenie tejto ani ostatných pitných fontán v Trnave.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania