Ulica Limbová-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Zlomena branka na ihrisku.

08. júl 2020

Matúš G

Vybavené. Ďaujem.
09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Matúš, ďakujeme za Váš podnet.

Opravu sme zadali spolupracujúcej firme.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania