Pri kalvárii-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobry den, chcem sa spytat co planuje mesto spravit s Kalvariou. Znicene lavicky, znicene kose, znicene chodniky a neporiadok. Obcas to tu Brocka pokosi(vzdy iba kusok), ale Golgota kosacku tento rok este nevidela. V stromoch maju bezdomovci odlozene veci a kazdu chvilu tu kadia psy. Narodna kulturna pamiatka by si urcite zasluzila viac.

19. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Filip, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený Odboru územného rozvoja a koncepcií, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania