Starohájska ulica-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Jeden zo štyroch poklopov je prevaleny a nie je pevný. Potrebné vymeniť. Nachádza sa na detskom ihrisku starohajska

19. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Ľubica, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený príslušnému odboru, ktorý sa ním bude v najbližšej dobe zaoberať.
Kedy? júl/august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania