Cukrová ulica-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
cyklistaTT 09. júla 2020

Dobrý deň

Prechod pre chodcov nie je vôbec viditeľný, jedine dopravná značka naznačuje že tam má byť (pre niektorých šoférov je to nepostačujúce).
Prosím o jeho zvýraznenie.

Ďakujem

19. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava
01. december 2020

Peter

Dobrý deň, vzhľadom na hustotu dopravy v tomto mieste je naozaj potrebné zvýrazniť prechod.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania