Ulica Hospodárska-Cesty a chodníky-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Vedľa chodníka v Promenáde pri malom Amfiteátri, kde bývajú občas letné koncerty chýba železné veko na parkový kanál. V noci za tmy tam môže niekto spadnúť.

16. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Opravu poškodenej mreže sme zaradili do plánu realizácií na mesiac júl.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? júl

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania