Kamenná cesta-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Dominika 14. júla 2020

Dobrý deň,už dlhšiu dobu vzniká divoká skládka v oblasti Kamenného mlynu v Trnave v záhradkárskej oblasti pred záhradou suseda alkoholika(dlhodobo neschopného samostatnej údržby záhrady),ktorému to tam znáša iný sused.
Prosím o radu, prípadne pomoc v konaní v tejto situácii.
Ďakujem,
Micháliková

15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Dominika, ďakujeme za Váš podnet.

V lokalite Kamenný mlyn sme sa snažili dohľadať miesto uloženia odpadu. Nájsť miesto na fotografii sa nám však nepodarilo.
Prosíme Vás, aby ste sa obrátila na Referát priestupkov MsP Trnava, tel.: 033/ 32 36 411 a poskytla potrebné informácie. Ďakujeme.

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.