Ulica Hornopotočná-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Ľuboslava 14. júla 2020

Dobrý deň, žiadam o častejšie kontrolovanie parku pri Filozofickej fakulte TU mestskou políciou. Za bieleho dňa tam neprispôsobiví občania robia pri fontáne bordel, pijú alkohol, močia, sú hluční. Túto skupinku som tam spozorovala opakovane.

15. júl 2020

Micro

Minule sa tam aj kúpali vo fontáne...
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s obsahom Vášho podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie. V prípade, ak opäť zaregistrujete takéto konanie, oznámte nám to prosím na tel. čísle 159 v čase protiprávneho konania. Na miesto bude vyslaná hliadka.
Kto? Mestská polícia mesta Trnava

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania