Ulica Jiráskova-neporiadok vo verejnom priestore

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Tak si tu žijeme , 😥😥😥😥

19. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin, ďakujeme za Váš podnet. Bod postúpený na odbor komunálnych a cintorínskych služieb (referát verejnoprospešných služieb), ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania