Saleziánska ulica-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Admin 23. júla 2020

Dobrý deň, Pri A-MONT, každé raz rano a poludním krát močia,Ako bezdomovec! Kedy bude tento problém doriešený?

24. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Mestská polícia mesta Trnava

Mesto Trnava
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, obsahom Vášho podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie.
V prípade, ak opäť zaregistrujete takéto konanie, oznámte nám to prosím na tel. čísle 159 v čase protiprávneho konania. Na miesto bude vyslaná hliadka.
Kto? Mestská polícia mesta Trnava
Kedy? august 2020

Mesto Trnava
11. august 2020

Admin

Dobrý deň. Stále ďalej močia!
11. august 2020

Admin

Stále miesto!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.