Ulica Limbová-travnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poprosili by sme pokosit detske ihrisko na Limbovej.

20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Zaslali sme ho na Odbor komunálnych a cintorínskych služieb - referát verejnoprospešných služieb. O riešení budeme informovať.
Kto? Odbor dopravy a komunálnych služieb
Kedy? najbližšie dni

Mesto Trnava
23. júl 2020

Matúš G

Vybavené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania