Krupská ulica-kôš-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Citizen 19. júla 2020

Vyvrátený kôš na ul. Zdenky Schelingovej. Pred malou chvíľou tu boli spomínané koše vysypať zamesnanci fcc.

20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na Odbor komunálnych a cintorínskych služieb. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.