Ulica Čajkovského-krík-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavol 19. júla 2020

Orezy zo stromov nechane pod stromom.

20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na Odbor komunálnych a cintorínskych služieb. O riešení budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
Kedy? najbližšie dni

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania