V jame-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Petra 19. júla 2020

Chcem nahlásiť prasknutú lavičku na Žihadielku, na poškodenom mieste sa nedá sedieť, tlačí. Vopred ďakujem za vyriešenie.

20. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na Odbor komunálnych a cintorínskych služieb - referát verejnoprospešných služieb. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme podnet - lavička bola demontovaná, je objednaná náhradná a následne bude aj namontovaná. Podnet je teda vyriešený.

Mesto Trnava
18. september 2020

Petra

Dobry den, lavicka ani po 2 mesiacoch nie je namontovana.
22. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stále čakáme na dodanie lavičky od zhotoviteľa tohto ihriska. Mesto zhotoviteľa neustále kontaktuje. Prosíme o trpezlivosť pri riešení.

Mestský úrad v Trnave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania