Ulica Spartakovská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Matej Mišovič 21. júla 2020

Dobrý deň, na detskom ihrisku pri zimnom štadióne na Spartakovskej ulici sa opakovane vyskytujú tieto problémy. Každý víkend tam niekto popíja a robí bordel. Viem, že je to náročné monitorovať, no miestami je to veľmi nebezpečné pre deti hrajúce sa na ihrisku. Obzvlášť v pondelok ráno by bolo skvelé, ak by tieto odpadky a sklo niekto z mesta skontroloval. Ďakujem a prajem pekný deň

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na Odbor komunálnych a cintorínskych služieb - referát verejnoprospešných služieb. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb

Mesto Trnava
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme podnet a uvádzame, že ihrisko bolo dnes vyčistené.

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
21. júl 2020

Lubica

Tam by stacilo pravidelne vysypat odpadkovy kos. Alebo dat vacsi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania