Ulica Vladimíra Clementisa-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Tomáš Köppl 21. júla 2020

Už asi 5 dní sa v tomto priestore prechodu cez kríky na Družbe pri domove dochodcov nachádza rozbitá fľaša. Dnes pri nej sedeli dvaja dôchodcovia (neviem prečo) a ja som išiel na kolobežke. Možnosť defektu, poranenia. Ďakujem za riešenie a prípadnú úpravu týchto kríkov.

21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na Odbor dopravy a komunálnych služieb - referát verejnoprospešných služieb. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
Kedy? najbližšie dni

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
21. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aktualizujeme odpoveď. Chodník bude dnes uprataný.
Kto? Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
Kedy? viď odpoveď

Odbor komunálnych a cintorínskych služieb
22. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
chodník bol včera pozametaný podľa prísľubu, črepiny neboli sklo, ale kúsky z plastového pohárika.

Odbor dopravy - referát technických činností

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania