Ulica gen. Goliána-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Opätovne matrace a ľudia prespávajúci cez deň i v noci a evidentne pod vplyvom psychoaktívnych látok. Potreby (vrátane veľkej potreby) vykonávajú aj okolo áut a do jám aktualnej prerábky rozvodov. Najmä medzi Generála Goliana 1-16.

27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. Podnet budeme aktualizovať.
Kto? Mestská polícia mesta Trnava

Mesto Trnava
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Alex, obsahom Vášho podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie.
Kto? Mestská polícia mesta Trnava
Kedy? august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.