Ulica Hlboká-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Kvetinové záhony sú prerastené burinou.

29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Mirco, ďakujeme za Váš podnet.
Postúpili sme ho na Odbor územného rozvoja a koncepcií (referát správy zelene) ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? júl/august 2020

Mesto Trnava
30. júl 2020

Hana

Dobrý deň, ale takto, možno ešte horšie sú zarastené kvetinové záhony na Družbe v parčíku, za daňovým úradom , a tiež v parčíku pri fontánke za domovom soc.služ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania