Ulica Gejzu Dusíka-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Gabriela 29. júla 2020

Jedná sa o veľké množstvá drobného hmyzu, ktorý sa šírí zrejme zo stromov v okolí bytovky 27....hmyz zamoruje parkované autá, zvonku aj z vnútra.....lozí po múroch a pri otvorených oknách lezie aj do bytu.... :(

29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Gabriela, ďakujeme za Váš podnet.
Postúpili sme ho na Odbor územného rozvoja a koncepcií (referát správy zelene) ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? júl/august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania