Štrky-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

V korune stromu je zachytený veľký konár, ktorý môže spadnúť na okoloidúcich.

29. júl 2020

Peter Durin

Tiež som si ho tam všimol.. Hneď pri vstupe... Urgentne ho odstráňte ak nechceme mať v meste nešťastie ako napríklad v NR... Ďakujem
29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Adrian, ďakujeme za Váš podnet.
Postúpili sme ho na Odbor územného rozvoja a koncepcií (referát správy zelene) ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? júl/august 2020

Mesto Trnava
19. máj 2021

Andrej

Bez zmeny + vedľajší strom je vyschnutý.
05. október 2021

Matúš G

Vybavené.
05. október 2021

Adrian Petro

Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania