Ulica Kukučínova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Prekážky na spoločnom chodníku pre chodcov a cyklistov.

30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Mirco, ďakujeme za Váš podnet.
Postúpili sme ho na odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? júl/august 2020

Mesto Trnava
30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Mirco. Podnet je v riešení. Kontaktovali sme vedúceho prevádzky a ten nám prisľúbil, že obe bariéry odstráni max. do 7 dní (po návrate z dovolenky).
Zjednanie nápravy skontrolujeme.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania