Ulica Hospodárska-cyklotrasa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavol28 29. júla 2020

Pekný deň prajem.
Cyklotrasa idúca vedľa Lidla je v zlom stave - na ceste sú hrbole, môžete spadnúť. Ide o nebezpečné miesto. Poznám to z vlastnej negativnej skúsenosti. Žiadam o rýchle odstránenie problému a obnovu.

30. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Pavol, ďakujeme za Váš podnet.
Postúpili sme ho na odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? 2. polrok 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania