Ulica Atómová-Verejný poriadok-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
občan Trnavy 31. júla 2020

Neporiadok okolo lavičky.

03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na príslušný odbor, ktorý sa ním bude čo najskôr zaoberať.
Kedy? august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania