Olympijská ulica-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Hadiak 03. augusta 2020

Navrhujem zmenit dopravne znacenie z "daj prednost" na "STOP" na Rovnej ulici pri krizovani Olympijskej. prip. zmenit aj "hlavnu" na rovnej ulici, pretoze vodici su "rozbehnuti" a nevsimnu si, ze je pri olympijskej koniec hlavnej ulice.

o dve ulice dalej (postova x olympijska) to tak je, tu je v priemere kazdy druhy ~ treti mesiac nehoda.

04. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho na odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? august 2020

Mesto Trnava
04. september 2020

Hadiak

mame mesiac od postupenia spravy na odbor dopravy a bez ziadnej reakcie alebo riesenia.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.