Nefungujú ledky

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

niektoré svetielka sú nefunkčné, najmä zelené ledky okolo koruny a v triskách

10. jún 2014

Micro

...tá jedna tryska v ľavom rade stále nesvieti, ostatné opravili.
17. jún 2014

Matúš G

Ledky stále štrajkujú.
08. júl 2014

Matúš G

Som rád že ledky sa opravujú. Vyzeralo to už opravené, ale tá červená stále protestuje :-)
17. júl 2014

Micro

Červená nejde ani po dvoch mesiacoch...
21. január 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
uvedená fotografia bola zachytená v čase inštalovania technológie a osvetlenia fontány. Svietidlá neboli prevzaté od dodávateľa technológie tejto fontány a musel ich z dôvodu nekvality vymeniť. Potom prišlo k vlastnému nastaveniu režimu fontány navrhnutého hlavným architektom projektu. K vlastnému nastaveniu a správnej funkcii jednotlivých svetelných efektov na fontáne bolo zvolané stretnutie za účasti zhotoviteľa, investora, projektanta a dodávateľa technológie vo večerných hodinách.
Osvetlenie fontány bolo nastavené a v jarných mesiacoch pri opätovnom spustení fontány bude znovu skontrolované a nastavené podľa vypracovaného režimu fontány.

Odbor investičnej výstavby
16. júl 2015

Matúš G

16. júl 2015

Matúš G

Tak po roku je na tom kráľovská fontána ešte horšie. Tryska fontány zle strieka, ledky zas nesvietia (hlavne v strede) a okolo fontány nesvieti v celosti svetelný pás. Tá fontána je podľa mňa nejako moc poruchová.
20. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
nefunkčné osvetlenie fontány budeme reklamovať.


Odbor dopravy a komunálnych služieb
17. september 2015

Matúš G

Tak niečo je opravené a lepšie to už asi nebude.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania