Starohájska ulica-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Peter M. 05. augusta 2020

lávka pre peších - rameno od Daňového úradu/Úradu TTSK:

asi dva roky starý šedý náter vrchnej pochôdznej vrstvy chodníka sa priamo uprostred odlupuje -- diera v priemere cca. 15 cm

06. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Peter, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na Odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? august 2020

Mesto Trnava
01. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, stav lávky preveríme na mieste s dodávateľskou firmou a v prípade, že sa jedná o vadu diela, budeme riešiť opravu v rámci reklamácie.
Kto? spolupracujúca spoločnosť - CS, s.r.o.

Odbor dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania