Námestie Jozefa Herdu-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Patrik 06. augusta 2020

Parkovisku Herdu , neobstaraná zeleň , zasahuje do polovici parkoviska , nedá sa parkovať

07. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Patrik, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na Odbor územného rozvoja a koncepcií (referát zelene), ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? august 2020

Mesto Trnava
10. august 2020

Barbora

Už by sa konečne mohlo voľačo spraviť s tými kríkami pri parkovisku na herdovom nám. - podnet tu bol niekým iným podaný ešte v novembri minulého roku a bol označený ako neriešený. Parkovisko je zarastené náletovými drevinami, o ktoré sa roky nikto nestaral. Z jednej strany sa nedá parkovať a z druhej konáre zasahujú do cesty (mám fakt kvalitný škrkanec cez celé auto!!!) a to nehovorím o zníženom výhľade pre chodcov a aj pre autá

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania