Ulica Jiráskova-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

odrezaný strom ležiaci pri kotolni

11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na Odbor územného rozvoja a koncepcií (referát zelene), ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií
Kedy? august 2020

Mesto Trnava
16. september 2020

Daniel Blažek

prešlo x dní a nemá to kto odpratať😪
31. január 2021

Matúš G

Vybavené.
31. január 2021

Daniel Blažek

super a trvalo to len pol roka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania