Ulica Veterná-smeti na ihrisku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Radovan Holubek 11. augusta 2020

Dobrý deň. Chcem sa spýtať, ako to je s upratovaním detských oddychových zón a ihrísk. Konkrétne dnes 11.8.2020 cca o 8:40 prišiel červený Pick up, poupratoval okolie detských prvkov, petangové ihrisko a detské ihrisko nechal tak. Neviem či to je niekto platený z mesta (predpokladám že áno), tak sa chcem spýtať, či má upratovať aj detské ihrisko. Ak áno, chcem nahlásiť podnet na mesto, že ihrisko neupratal a odišiel. Ihrisko sme viac krát upratali svojpomocne, osadili tam sáčky na kôš a podobne. Je mi jasné že by si mohol každý kto tam príde po sebe upratať, bohužiaľ sa tak nedeje, nakoľko je to otvorené ihrisko a chodia sem rôzne typy ľudí, ale pokiaľ je zaplatená upratovacia služba, mala by sa o to postarať a nemala by to nechať v tomto stave.

11. august 2020

Radovan Holubek

Myslím futbalové ihrisko pre upresnenie aj podľa fotky..
11. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Radovan, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na Správu kultúrnych a športových zariadení, ktorá sa ním bude zaoberať.
Kto? Správa kultúrnych a športových zariadení
Kedy? august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania