Ulica Jána Bottu-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
AJ AJ 12. augusta 2020

Trnavčania pozor! Kvalitne označenie opravy ciest v Trnave Vám môže spôsobiť vážne zranenie slebo prinajmenšom poškodenie vozidla!
Nestalo sa to prvý krát aby takto označil niekto cesty v Trnave ! Je to extrémne nebezpečne umiestniť takéto roxorove zábrany na cesty? Neexistuje na to norma! To môže na vozovke postaviť forma hocičo?

13. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Bol postúpený na Odbor dopravy, ktorý sa ním bude zaoberať.
Kto? Odbor dopravy
Kedy? august 2020

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania